خانه / خبر / صالح: بر اساس هدایت رئیس جمهور مسائل امنیتی کابل را به دوش می گیرم

صالح: بر اساس هدایت رئیس جمهور مسائل امنیتی کابل را به دوش می گیرم

با بلند افزایش جرایم جنایی در شهر کابل، امرالله صالح می‌گوید که از امروز رسیدگی به مسایل امنیتی کابل را به طور مستقیم بر عهده می گیرد.

امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری شب گذشته در صفحه فیسبوکش نوشت که “بر اساس هدایت ریاست جمهوری سر از فردا (شنبه ۲۶ میزان) رسیدگی به مسایل امنیتی کابل را به طور مستقیم برای چند هفته  به دوش می گیرم.”

او نوشته است که “من در راه تطبیق قانون به خاطر تامین امنیت مردم، مقوله و چیزی را به اسم مصلحت و ترحم بر جنایتکار در قاموس خویش ندارم. به وظایف و مسوولیت های دیگر خویش همانند گذشته خواهم رسید.”

معاون رئیس جمهور گفته که تطبیق میثاق امنیتی بخشی از این برنامه  خواهد بود.

صالح نوشته است که “کابل را مانند کف دست خویش بلد هستم. تمام وظایف و مسوولیت های دیگرم همانند سابق به صورت عادی اجرا خواهند شد. شما مطمین باشید. فهرست دزدها، اوباش، مردم آزار، باج گیرها، قانون گریزها، غاصب های املاک عامه و مردم، مجرمین متکرر که زیر پوشش فعالیت دارند و زورگویان به ظاهر قانون پسند همه و همه از قبل ترتیب گردیده است.”

این اظهارات آقای صالح در حالی مطرح می شود که جرم و جنایت در پایتخت هر روز افزایش می یابد. هفته گذشته یک داکتر جوان در کابل، توسط افراد ناشناس به قتل رسید و برادرش نیز زخمی شد.

 

درباره admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و توسعه توسط WatanTech